TC’den davacıyım!...
TC, AB devletlerinde cinayet işlemiştir.
Dursun Ali Küçük
20.02.2014 - 18:43
TC, AB devletlerinde cinayet işlemiştir. Ve bir çok cinayetlerin planını ve hazırlıklarını yapmıştır. Paris Katliamını TC adına MİT işlemiştir. Katliamı yapanlar sözde görüşmeleri yürütenlerdir.
Gelin Avrupa genelinde TC’den davacı olalım. Somut girişimlerle hesap soralım.

Der Spigel in yaptığı yayınla Anayasa Koruma Örgütü(Alman istihbaratı) MİT e bilgi vermeyi dondurdu. Öncelikle bu siyasi kişilikler hakkında MİT’e verilen bilglerdir.

****
Paris katliamı için TC'den davacıyım. Paris katliamına karşıyım diyen herkesi davacı olmaya çağırıyorum.

-Paris katimını, yani Sakine-Rojbin-Leyla cinayetini MİT işlemiştir.Bu netleşti.

-Katil ve MİT emir belgesi ve sesi ortaya çıktı. İnkar edilmeyecek cinstendir.

-MİT Islak belgesinde adı geçenlerin İmralı görüşmelerine katılanlardan olduğu yazıldı.

-Der Spigel bu belgede ismi bulunan Uğur Kaan A.'nın bir heyetle Almanya ya gittiğini yazdı. ALmanya Anayasayı Koruma Örgütü(İstihbarat) uzmanı ıslak MİT belgesine gerçek dedi.

-Der Spigel kişelerle ilgili belgelerin MİT'le paylaşılmayacağını belirtti. Almanya istahbaratı bu konularda MİT'e bilgi vermeyecek
Bu aynı zamanda Almanya Anayasayı Koruma Örgütünün siyasi kişilerle ilgili MİT ile birgiler paylaştığının göstergesidir.
MİT ile paylaşılan kişi vb bilgiler donduruluyorsa Almanya’da da kişilere karşı MİT’in siyasi cinayet işleme peşinde olduğunun göstergesidir.

-Der Spigelin haberinden çıkan sonuç Paris katliamının MİT'in işlediğidir.

-Bir diğer sonuçta Avrupa da MİT cinayet işeldiğinde devletler Türkiye ile ilişkilerini dondurabilir ve askıya alabilirler.

-MİT devlettir, bir devlet başka bir devletin sahasında cinayet işledimi suçludur ve bu bir terör eylemidir.

-"Barış süreci" mimarlarından Beşir Atalay Paris katliamından hemen sonra aynı cinayetlerin Almanya da olacağını söyledi. Der Spigel açıklamalarında görülüyor ki benzer cinayetlerin devam etme ihtimali yüksektir. Der Spigelin haberi MİT’e “Almanyada cinayet işleyemesin” diye bir uyarıdır.

-Paris cinayetinde bilinçli hedef şaşırtanlar MİT'e ve TC ye hizmet ediyor. Paris Cinayetini hemen “barış görülmelerini sabote etmek” diye sunanların ve o zamanlar Avrupa’da MİT çi Sabah gazetesinden Sevilay ile roportaj yapanlar şimdi konuşsunlar bakalım. Onların da davacı olmalarını istiyorum.


Bu vebenzer haklı gerekçeleri çoğaltabilirim. TC, hükümet ve MİT hakkında uluslararası kuruluşlara davacı olmalıyız. Bunun için eylemler yapmalıyız.
Dikkat edilirse TC ve MİT sadece Asala üyelerine karşı Avrupa’da Çatlı-faşistleri kullandı ve cinayetler işledi.
Bir Kürdistanlı tanınan şahsiyetlerin hedeflenmesi ilktir. Hükümetin çözümle neyi amaçladığını gösteriyor.

Bütün Paris Katliamına sözde değil özde karşı çıkanları, Sakine-Rojbin-Leyla sevenleri TC hakkında davacı olmaya çağırıyorum.
Teknik olarak nasıl yapılacağı konusunda avukat ve bu konuda uzman olanların yol göstermeleri isteğimdir.
****
Bu yazının kısa bir özetini facebook sayfama asmıştım.
Mehmet Avan arkadaş Avrupa’da siyasi ilticacı olanların hepsi bulundukları ülkede can güvenliklerinin olmadığı konusunda dilekçeler verebilirler. Bunların bir örneklerini bir yerde toplarlar. Örneğin Der Spigel ve Alman Koruma Örgütü kişilerle ilgili bilgileri MİT ile paylaşmıyorsa MİT’in kişilere yönelik cinayet hedefi olduğu içindir. Der Spigel haberi de kaynak kullanarak Almanya ve değişik Avrupa ülkelerindeki siyasi ilticacılar girişimlerde buluna bilirler.
Ali Kızıl: “Boyle bir girişim hukuk işidir. Hukukçular daha iyi bilir. Ama sanırım böyle bir girişim aileleri üzerinden yapilabilir. Ama bu girişimi canlandırmak için herkesin katkı sunmasi onemli. Bu da gazeteci ve aydınların görevi.”

Mehmet Avan: “poltik mülteci olarak avrupda yaşayan ve türkiye cumhuriyetin zulmune uğramiş olan tüm politik mülteciler bulunmuş oldukları ülkelerin meclislerine,başbakanlarına,cumhurbaşkanlarına,istihbarat teşkilatlarının dierkt başkanlarına resmi yani avukatları yoluyla dilekçler yazarak ve der spigeldeki haberi kaynak gösterek,haklarında ne gibi bir istihbaratın türk devletine verildiğini yani paylaşıldıgını ve kendilerinin tehlike altında olduklarını ve tür cinayetlerle öldürülmeleri halinde ya da sabotaja ugraması durumunda o ülkenin yönetiminin sorumlu olacagını yazabilirler1aLMANYA EN AZ BİN KİŞİNİN BÖYLESİNE BİR MKTUPLA BAŞVURMASI HEM ETKİDE BULUNACAK HEMDE DİKKATE ALINACK VE SONUÇTA BELLİ BİR KAMUOYUNUN OLUŞMASINA SEBEB OLACAKTIR.”
Şevket Durmuş: “Ali arkadaş, fransa bu davayi sonuçlandirmiyacak. Bu tc ve fr. Arasinda ahlaqsizca menfeatlar çerçevesinde kulanacaklar. Yoksa herşey ortada. Bizden iyi biliyorlar.
Size bir önerim var, ailesi şahsinda hepimizin mudahil olacak şeklinde avukatlari ile göruşulerek Avrupa birligi mahkemesi nezdinde, Tc, ve fansa hakinda davaya katki sunulabilinir. Sadece bir öneri. Ama en gerçekçi olan hukukçularla bu işe hemen başlana bilinir. Içimiz yaniyor. Pariste yaşıyorum. Ne gerekirse hazirim.”
Sayfaya böylesi olumlu tepkiler gelmişti.
****
Öncelikle dava açmak, dilekçelerle müdahil olmak, can güvenliklerinin olmadığını söylemek, Paris Katliamının hesabını sormak, ortaya konulan bilgi ve belgeleri kaynak olarak sunmak her siyasi çevreden insanın görevidir. TC vatandaşı görünen ve Avrupa da yaşayan her çevreden insan bunu yapabilir.
Bu TC’nin Fransa gibi bir ülkede cinayet işlediği, uluslararası hukuku çiğnediği, MİT’in bunu yaptığının kesinleştiği özellikle belirtilebilir.
Sevilay Yükselir sabah Gazetesinde çalışıyor . MİT elemanıdır. Baransu Sevilay Yükselir ile katil Ömer Güney’in birlikte çekilmiş fotolarının olduğunu belirtiyor. Sevilay Yükselir hemen Paris Katliamından sonra Remzi Kartal ile Paris katlimı hakkında sohbet yapmıştır. Ve hemen Paris e gitmiştir. Olayı yakından görmek ve değerlendirmek için. Yaptığı haberde ise olayı saptırıyor. Katil zanlısı olarak biri kadın 3 kişi gösteriyor. Bu Sevilay’ın Ömer Güneyle ilgili foto olayı patlak verebilir.

Sevilay Remzi Kartal dan aktarma yapmış: “Cinayeti işleyenler bir yerlere mesaj vermek amacını taşıyor.Provakasyon olduğu çok belli. Amaç kesinlikle barış sürecini sabote etmek”

Sonradan MİT’in Ömer Güney ses kaydı ve MİT ıslak belgesi hakkındaki açıklması okunursa onlarda “barış sürecini yürtüyoruz, elemanlarımızın adı deşifre ediliyor” gibisinden serzenişte bulunuyordu. Elemanların adı ıslak belgede geçiyor yani..
Öcalan’da katliamdan sonra yaptığı görüşmede “MİT olduğunu sanmıyorum” demişti. Bildiğiniz üzere her görüşmede MİT’çiler dinleyici olarak hazır bulunuyor.
*****
“TC’den davacıyım” ve Paris katlimının hesabını soralım, TC Avrupanın ortasında cinayet işledi, siyasi mülteciciler can günliğimiz tehlikede diye kampanya başlatabilirler. Her demokrat, Alevi, devrimci, Kürdistanlı vebenzerin görevi olarak geniş bir yelpazede işi sahiplenmeliyiz.
Bir çoğunuz kandırıldı, düşünceniz manüpüle edildi. Bununda hesabını sormak için yola düşünüz.
Özellikle hukukçular bu işe el atmalıdır.
“TC’den davacıyım” görüşünü olumlu buluyorsanız bunun bir kampanyaya dönüşmesi için görüşlerinizi belirtiniz.
Dursun Ali Küçük-20.2.2014
[email protected]

Etiketler: kürdistan, kürt, kürtçe, nerina, azad